Dom energooszczędny

Nasze projekty:

Wszystkie zaprezentowane przez naszą pracownię projekty charakteryzują się podwyższonymi parametrami energooszczędnymi. Ich roczne jednostkowe zapotrzebowanie na energię użytkową EU < 40 kWh /(m2rok) co klasyfikuje  te projekty jako energooszczędne.

Kluczowymi cechami naszych domów są dobra izolacja cieplna, zredukowane mostki cieplne, szczelność i kontrolowana wentylacja.

W projektowaniu stosujemy nowoczesne i ekologiczne materiały budowlane.

Nasze projekty, które oferujemy Państwu  gwarantują wygodę i ciepło, zapewniając wysoką termoizolacyjność zaproponowanych rozwiązań. Zaprojektowane przez nas domy energooszczędne uwzględniają wszystkie parametry, jakimi powinien charakteryzować się współczesny budynek. Wyróżniają się prostą architekturą, nieskomplikowanymi dachami, zwartą bryłą. Domy zaprezentowane w tej kategorii zostały zaprojektowane w głównej mierze na planie prostokąta, z prostym dwuspadowym dachem. Budowa domu tak zaprojektowanego będzie tańsza, a jednocześnie przysporzy dużo mniej problemów ekipie budowlanej.

O Nas

Większość projektów domów jednorodzinnych, które oferuję jako gotowe do sprzedaży są efektem siedmiokrotnego uczestnictwa w konkursach Muratora na „Dom dostępny” Projekty te cieszą się powodzeniem ze względu na swoje walory estetyczne przy niskim koszcie... czytaj więcej

Kontakt

  • Projekty Domów Konrad Matuszewski
  • Pasłęcka 17, 60-454 Poznań
  • 601 727 731
  • 61 84 99 702
  • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  • Dojazd

Adaptacja Projektu

Na czym polega adaptacja projektu gotowego? Adaptacja projektu polega na przystosowaniu zakupionego projektu do wymogów prawa budowlanego, związanych z jego lokalizacją na wybranej działce oraz... czytaj więcej