Jak zamówić projekt ?

 

Projekt można zamówić:
1. Korzystając z formularza zamówienia znajdującego się na stronie internetowej w  zakładce „Zamówienie”. Każde zamówienie zostanie potwierdzone zwrotnym e-mailem lub telefonicznie. Zamówienia niepotwierdzone nie będą realizowane.
2. Telefonicznie pod nr telefonu:  61 84 99 702  lub  601 727 731  w godzinach od  9.00  do  19.00
3. Za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. Potwierdzenie zamówienia jak w punkcie 1.

Pełna informacja o danych kontaktowych znajduje się w zakładce „ O nas” Komplet dokumentacji składa się z czterech egzemplarzy projektu.
Aktualne ceny projektów publikowane są na stronie internetowej Pracowni.
Podane ceny obejmują podatek VAT i koszty przesyłki na terenie Polski. Projekty wysyłamy za pobraniem (opłata za projekt przy odbiorze przesyłki), lub po dokonaniu przedpłaty na konto.
Projekt wysyłamy  w ciągu 3 dni roboczych. Termin ten nie dotyczy niektórych projektów oznaczonych jako „Nowość” bądź "W przygotowaniu". Terminy dostarczenia tych projektów ustalane są indywidualnie przy składaniu zamówienia.

Wszystkie projekty domów są dostępne bez dodatkowych opłat w wersji lustrzanego odbicia.
Zgody na dokonanie zmian w dokumentacji projektowej wydawane są nieodpłatnie.

 

Zawartość projektu

Sprzedawana przez nas dokumentacja składa się z czterech egzemplarzy projektu. Każdy egzemplarz zawiera projekt architektoniczny, konstrukcyjny i projekty instalacji wewnętrznych: wodnej, kanalizacyjnej, grzewczej i elektrycznej.
W treści opisów  zawarte są zestawienia materiałów i kosztorys uproszczony. Do kompletu dokumentacji projektowej dołączamy kopie uprawnień projektantów, zaświadczenia o przynależności do izb branżowych.

 

W celu złożenia zamówienia, prosimy Państwa o podanie danych, niezbędnych do jego realizacji:

 1. Imienia i nazwiska (bądź nazwy firmy)
 2. Ulicy, numeru domu, kodu pocztowego, miejscowości, nr NIP firmy – jeśli dotyczy
 3. Adresu wysyłki - jeżeli będzie inny niż dane na fakturze
 4. Telefonu kontaktowego
 5. Nazwy projektu domu wraz z podaniem jego wersji
 6. Spisu planowanych zmian w projekcie (potrzebnego do wystawienia odpowiedniej zgody przez naszą Pracownię)
 7. Określenie formy płatności (pobranie / przelew)


.

O Nas

Większość projektów domów jednorodzinnych, które oferuję jako gotowe do sprzedaży są efektem siedmiokrotnego uczestnictwa w konkursach Muratora na „Dom dostępny” Projekty te cieszą się powodzeniem ze względu na swoje walory estetyczne przy niskim koszcie... czytaj więcej

Kontakt

 • Projekty Domów Konrad Matuszewski
 • Pasłęcka 17, 60-454 Poznań
 • 601 727 731
 • 61 84 99 702
 • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 • Dojazd

Adaptacja Projektu

Na czym polega adaptacja projektu gotowego? Adaptacja projektu polega na przystosowaniu zakupionego projektu do wymogów prawa budowlanego, związanych z jego lokalizacją na wybranej działce oraz... czytaj więcej