Zwrot i wymiana projektu

Procedura zwrotu dokumentacji:

W przypadku podjęcia decyzji o odstąpieniu od umowy zakupu projektu, należy w terminie 10 dni przesłać projekt do naszej pracowni. Koszt zwrotu projektu pokrywa klient dokonujący zwrotu. Zwrotem i wymianą zakupionej dokumentacji projektowej objęte są wyłącznie projekty nienaruszone, bez naniesionych trwale zmian adaptacyjnych oraz bez innych widocznych uszkodzeń. Jeżeli w projekcie były wprowadzane przez nas zmiany, to od kwoty zakupu projektu gotowego będzie odliczana kwota za wykonaną usługę – wprowadzenia zmian.
Projekt należy zwrócić w stanie nienaruszonym, w czterech egzemplarzach.
Po przyjęciu zwrotu, na adres klienta zostanie przesłana faktura korygująca. Fakturę tę należy podpisać i odesłać do Pracowni.
Zwrot gotówki nastąpi na wskazane przez klienta konto bankowe w terminie 14 dni od daty otrzymania podpisanej faktury korygującej.

Projekt można wymienić na inny z oferty Pracowni bezterminowo. Szczegóły ustalane są indywidualnie.

O Nas

Większość projektów domów jednorodzinnych, które oferuję jako gotowe do sprzedaży są efektem siedmiokrotnego uczestnictwa w konkursach Muratora na „Dom dostępny” Projekty te cieszą się powodzeniem ze względu na swoje walory estetyczne przy niskim koszcie... czytaj więcej

Kontakt

  • Projekty Domów Konrad Matuszewski
  • Pasłęcka 17, 60-454 Poznań
  • 601 727 731
  • 61 84 99 702
  • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  • Dojazd

Adaptacja Projektu

Na czym polega adaptacja projektu gotowego? Adaptacja projektu polega na przystosowaniu zakupionego projektu do wymogów prawa budowlanego, związanych z jego lokalizacją na wybranej działce oraz... czytaj więcej