Projekty domów

W ofercie Pracowni Architektonicznej Konrada Matuszewskiego znajdują się zaprezentowane poniżej nowoczesne projekty domów jednorodzinnych. Są to projekty małych domów parterowych oraz z poddaszem użytkowym, wykonanych w technologii murowanej. Każdy projekt gotowy składa się z czterech egzemplarzy i jest opracowany pełnobranżowo, to znaczy posiada, oprócz projektu architektoniczno-konstrukcyjnego, wszystkie projekty instalacji wewnętrznych, czyli wodociągowo-kanalizacyjnej, gazowej, centralnego ogrzewania i elektrycznej. Profesjonalne projekty domów jednorodzinnych parterowych i z poddaszem uzupełnione są o zestawienia materiałowe, kosztorys oraz wymagane przepisami odpowiednie oświadczenia, kserokopię uprawnień budowlanych i zaświadczenie o przynależności do Izby Architektonicznej.

 

 

Wszystkie zaprezentowane poniżej projekty charakteryzują się podwyższonymi parametrami energooszczędnymi. Domy jednorodzinne parterowe lub projekty domów parterowych z poddaszem użytkowym, gotowe projekty domów dwurodzinnych lub do zabudowy bliźniaczej, z garażami lub bez – wszystkie zostały zaprojektowane przez najwyższej klasy specjalistów w danej branży, z niezwykłą starannością i uwzględnieniem najnowszych przepisów i wymogów prawa budowlanego. Specjalizujemy się od wielu lat w małych i tanich domach dla każdego Inwestora.

O Nas

Większość projektów domów jednorodzinnych, które oferuję jako gotowe do sprzedaży są efektem siedmiokrotnego uczestnictwa w konkursach Muratora na „Dom dostępny” Projekty te cieszą się powodzeniem ze względu na swoje walory estetyczne przy niskim koszcie... czytaj więcej

Kontakt

  • Projekty Domów Konrad Matuszewski
  • Pasłęcka 17, 60-454 Poznań
  • 601 727 731
  • 61 84 99 702
  • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  • Dojazd

Adaptacja Projektu

Na czym polega adaptacja projektu gotowego? Adaptacja projektu polega na przystosowaniu zakupionego projektu do wymogów prawa budowlanego, związanych z jego lokalizacją na wybranej działce oraz... czytaj więcej